Нарада директорів дошкільних закладів освіти

19 лютого 2020 року районним методичним кабінетом Доманівського освітньо - культурного центру проведено чергову нараду директорів закладів дошкільної освіти району з питань:

- про стан функціонування ЗДО району (аналіз роботи ЗДО на основі річної державної статистичної звітності). Підсумки здачі статистичного звіту за 2019 рік;

- про стан організації харчування дітей у закладах дошкільної освіти району за 2019 рік;

- про підсумки роботи закладів дошкільної освіти щодо зниження захворюваності та стан відвідування дітьми дошкільних навчальних закладів району за 2019 рік.

З аналізом роботи закладів дошкільної освіти за підсумками 2019 року виступила методист районного методичного кабінету Н.П.Могилевська. В обговорені вищезазначених питань взяли участь всі директори закладів. За підсумками наради прийнято рішення щодо покращення харчування дітей та зниження захворюваності, а також зменшення дітьми пропусків без поважних причин.

Всього присутніх 7 директорів.

/Files/images/2020/lyutiy/dnz_lyutiy/2.jpg

Нарада завідувачів ДНЗ

Згідно плану роботи відділу освіти, культури, молоді та спорту 17 жовтня 2019 року на базі Доманівського освітньо - культурного центру відбулася нарада завідувачів ДНЗ.

В ході наради були висвітлені і обговорені питання які регламентують діяльність дошкільних навчальних закладів, серед яких:

- Про організацію роботи щодо забезпечення готовності дошкільних закладів до роботи взимку та створення умов для безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу;

- Про роботу закладів дошкільної освіти щодо охоплення дітей дошкільною освітою. Про формування мережі ДНЗ на 2019/2020 навчальний рік;

- Про організацію роботи з дітьми старшого дошкільного віку;

- Про підсумки звітування керівників дошкільних навчальних закладів перед громадськістю у 2019 році;

- Про основні нормативні документи.

Методист РМК Могилевська Н.П. зупинилася на питанні підготовки дошкільних навчальних закладів до нового навчального року, зокрема щодо формування мережі ДНЗ, кадровому забезпеченні та плануванні освітнього процесу.

Завідувачам ДНЗ рекомендовано проаналізувати питання охоплення дітей дошкільною освітою на місцях (спільно із сільськими радами), провести відповідну роботу з батьками дітей, які не відвідують дитячі садки та надати пропозиції відділу освіти щодо покращення даної ситуації.

На завершення наради до відома керівників було доведено ряд нормативно-правових документів з питань дошкільної освіти.

Було присутніх 6 чоловік.

/Files/images/2019/dnz/jovten/72398240_2528420813901022_5644169471753977856_n.jpg

«Педагогічний калейдоскоп» для вихователів

16 жовтня 2019 року на базі Доманівського освітньо – культурного центру, відповідно до плану роботи районного методичного кабінету, проведено «Педагогічний калейдоскоп» для вихователів з проблеми «Предметна діяльність дітей раннього віку з використанням сенсорних ігор».

Відкрила захід методист районного методичного кабінету Могилевська Н.П., яка ознайомила учасників із темою та планом роботи заходу. Учасники семінару переглянули презентацію «Предметна діяльність дітей раннього віку з використанням сенсорних ігор», яку підготувала вихователь Козубівського ДНЗ Олійник Ж.В. З досвідом своєї роботи з даної проблеми «Використання сенсорних ігор в повсякденній діяльності дітей» поділилась з колегами вихователь Зеленоярського ДНЗ Котяш Т.В..

Закріплення результатів своїх знань, умінь та навичок учасники продемонстрували під час проведення майстер-класу «Допоможи мені це зробити самому», організованого вихователем Новоолександрівського НВК Тіорою І.О.

В кінці засідання вихователі переглянули виставку «Сенсорні ігри», організовану вихователями закладів, поділилися досвідом своєї роботи та обговорили результати роботи закладів з даного питання.

В заході взяло участь 7 педагогів.

/Files/images/2019/dnz/jovten/1.jpg/Files/images/2019/dnz/jovten/2.jpg/Files/images/2019/dnz/jovten/3.jpg

Свято для всієї родини

Відповідно до плану заходів Сухобалківського ДНЗ по проведенню Олімпійського тижня, 13 вересня 2016року проведена спортивна розвага «Мама, тато і я – спортивна сім`я». Розвага була наповнена цікавими спортивними естафетами, конкурсами, іграми. Вихованці показали вміння швидкого бігу, стрибків, долання перешкод. За мету вихователі Бірюкова О.М. та Мустафаєва Н. В. ставили формування у дітей відчуття відповідальності, бажання бути кращими, прагнення до перемоги. Розвага викликала у дітей хороший емоційний настрій. В підготовці та проведені розваги взяли участь вихователі, вихованці старшої та молодшої групи, батьки.

/Files/images/2016/dnz/suha_balka/veresen/GEDC0712.JPG/Files/images/2016/dnz/suha_balka/veresen/GEDC0721.JPG/Files/images/2016/dnz/suha_balka/veresen/GEDC0732.JPG/Files/images/2016/dnz/suha_balka/veresen/GEDC0773.JPG

Тиждень благоустрою

Протягом тижня (з 18.04. по 22.04. 2016 року) з ініціативи адміністрації Кузнецівського дошкільного навчального закладу проведено тиждень благоустрою території закладу.

На постійному контролі завідувача О.С.Солощук перебуває питання зміцнення та збереження матеріально-технічної бази установи, покращення умов для навчання та виховання малят.

Завдяки підтримці Щасливського сільського голови Лабзін Л.О., виконкому Щасливської сільської ради щороку забезпечується проведення поточного ремонту приміщення установи, поліпшення не лише матеріально-технічної бази закладу, а й вирішення питання щодо упорядкування інтер’єру приміщення та прилеглої території.

На покращення матеріально-технічної бази з початку календарного 2016 року закладом освоєно коштів на загальну суму 34,3 тис. грн., з них: на ремонт паркану – 20,0 тис. грн, на іграшки 1,5 тис.грн, на постільну білизну та будівельний матеріал для поточного ремонту ігрового майданчика –10,0. Встановлено пісочниці (2 шт.), лавочки (6 шт.), футбольні ворота (2 шт.). Спортивний куточок групової кімнати поповнено 2 спортивними матами та фітнес-м’ячем. За кошти благодійної допомоги батьків вихованців (1,8 грн.). придбано швейну машинку.

У планах сільської ради протягом року – провести капітальний ремонт даху закладу (200 тис. грн) та розпочати реконструкцію другої половини закладу для відкриття другої групи.

Активними учасниками заходу були батьки вихованців. Завдяки їхній допомозі встановлено футбольні ворота, завезений пісок в пісочниці, упорядковано клумби. Висаджено фруктовий сад: сливи, вишні, яблуні. По периметру паркана висадили горіхи.

/Files/images/2016/dnz/kuznetsove/kvten/20160415_082303.jpg/Files/images/2016/dnz/kuznetsove/kvten/20160422_104123.jpg/Files/images/2016/dnz/kuznetsove/kvten/20160422_104211.jpg/Files/images/2016/dnz/kuznetsove/kvten/Фото0243.jpg

Тиждень «Безпеки дитини»

ЗДОРОВА ДИТИНА – ЗДОРОВА КРАЇНА

Життя і здоров’я – найбільша цінність. Здоров’я – одне з основних джерел радості, щасливого повноцінного життя. Коли воно є, марно тратимо, не дбаємо, а коли його не стає – віддали б усе, щоб повернути назад.

Кожна людина на землі повинна народжуватися здоровою, жити в злагоді та любові в сім’ї, родині, державі, підтримувати та зберігати здоров’я рідних і близьких, думати про прийдешнє, бути готовою передати своїм дітям набуті вікові знання, мудрі закони вічного єднання душі і тіла.

На сьогоднішній день актуальним залишається питання збереження життя та здоров’я дітей. Народна мудрість говорить «Хворіють діти – хворіє нація».

Тільки здорова дитина досягає успіхів у навчанні, добре розвивається фізично, має врівноважений психічний стан. Тому з 4 квітня проходять виховні заходи Тижня основ здоров’я. Відповідальною за проведення тижня є вихователь основ здоров’я Сербул О.А.. В рамках тижня проведено спортивні змагання: «Здорові діти – здорова країна» між вихованцями групи "Сонечко" де активну участь взяла і директор Новоолександрівського НВК Кульчицька А.В.

Змагання пройшли під гаслом

О спорт! О спорт!

Це просто клас!

Дружіть із ним завжди,

Здоров’я, юність силу дасть

І творчої снаги!

Діти – майбутнє нашої країни. Їм – вирощувати хліб, водити космічні кораблі, стояти біля верстата, лікувати хворих, будувати нові міста, шити красивий одяг, стояти на захисті України. Отже, берегти і зміцнювати здоров’я дітей – одне з головних завдань нашого НВК.

/Files/images/2016/dnz/novooleksadrivka/kviten/1.png/Files/images/2016/dnz/novooleksadrivka/kviten/2.png/Files/images/2016/dnz/novooleksadrivka/kviten/3.png/Files/images/2016/dnz/novooleksadrivka/kviten/4.png/Files/images/2016/dnz/novooleksadrivka/kviten/5.png/Files/images/2016/dnz/novooleksadrivka/kviten/6.png

Без калини нема України

Завдання дошкільної освіти полягає у вихованні в дітей любові до України, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традиції і звичаїв, національних цінностей українського народу, патріотичне виховання.

14 квітня 2016 року в Доманівському ДНЗ №3 педагогічний колектив провів захід для педагогів закладу, батьків вихованців, представників громадськості. В цей день до них в гості завітали учасники АТО – О.М.Тертичний та О.В.Павлюк, батьки дітей та працівники дитячої бібліотеки.

Педагоги та вихованці закладу показали свято «Без калини нема України»( старша група, вихователі Н.Л.Стухляк та Л.Д.Стеблінова, музичний керівник Н.Я.Трощенко). Мета свята - ознайомити дітей із народними символами, зокрема калиною та її значенням; розширити і поглибити поняття громадянськості; розвивати в дітей прагнення бути свідомим громадянином, патріотом України; виховувати любов до рідної землі.

Найдорожчих гостей, учасників АТО, вихованці зустріли караваєм із калиновим кетягом, який символізує красу, багатство і могуття нашої країни.

В ході свята вихованці виконували українські пісні та таночки. Також гості переглянули інсценізацію легенди про калину.

/Files/images/2016/dnz/domanivka_3/kviten/SDC10188.JPG/Files/images/2016/dnz/domanivka_3/kviten/SDC10191.JPG/Files/images/2016/dnz/domanivka_3/kviten/SDC10224.JPG/Files/images/2016/dnz/domanivka_3/kviten/SDC10226.JPG/Files/images/2016/dnz/domanivka_3/kviten/SDC10230.JPG/Files/images/2016/dnz/domanivka_3/kviten/SDC10234.JPG/Files/images/2016/dnz/domanivka_3/kviten/SDC10241.JPG

Без верби і калини нема України

Українці ми маленькі

Любим Україну - неньку

Любим всі її простори,

Сонце, поле, річку, гори.

Деревця будем саджати

Про природу рідну дбати.

Обереги – наші прадавні добрі символи-захисники, знаки віри у вище заступництво. Символи-обереги втілювались у побутових речах, їх шанували, про них складали легенди. Вишитий рушник, вишита сорочка, писанка, лялька, віночок, калина, верба, лелека – без них важко уявити нашу Україну. Саме з оберегів починається для кожного Батьківщина.

Верба – також одне з найпоширеніших і найулюбленіших дерев у нашому народі. Наші пращури вважали вербу священним деревом. Верба була символом родинного вогнища. На Вербну неділю вербу освячували в церкві, а потім несли додому і били нею всіх, примовляючи: "Не я б'ю, верба б'є, за тиждень Великдень. Недалечко червоне яєчко". Освячену вербу зберігали за образами. Дівчата на Великдень коло церкви водили гаївки. Одна з гаївок – "Вербовая дощечка". Вербовая дощечка у гаївці – це символ місточка, який з'єднує дівчину з її майбутнім щастям.

11.04.2016 р. вихователь середньої групи Богданівського ДНЗ Зажерило А.В. та помічник вихователя Антіпова І.В. провели зі своїми вихованцями цікаву екскурсію до річки Південний Буг, де посадили садженці верби. Вихованцям та працівникам закладу дуже хочеться, щоб мальовниче село – Богданівка зацвітало цвітом дерев та квітів, а річка мала прозору воду, чисті береги та багато туристів.

/Files/images/2016/dnz/bogdanvka/kviten/IMG_20160406_103701_1CS.jpg/Files/images/2016/dnz/bogdanvka/kviten/IMG_20160406_103720_1CS.jpg/Files/images/2016/dnz/bogdanvka/kviten/IMG_20160406_103911_1CS.jpg

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ДНЗ

Особливої ​​актуальності в даний час набула проблема наступності і перспективності між дошкільною та початковою загальною освітою. Що ж таке наступність? Під наступністю розуміється послідовний перехід від однієї ланки освіти до іншої, що виражається у збереженні та поступовій зміні змісту, форм, методів, технологій навчання та виховання.

Тому основними завданнями співпраці ДНЗ і школи є:

- створення психолого-педагогічних умов, що забезпечують сприятливий перебіг процесу адаптації дошкільників до шкільного навчання (природність переходу з дитячого саду в школу);

- поліпшення підготовки до навчання в школі 5-6 річних дітей;

- поглиблення інтересу до життя в школі;

- надання допомоги сім'ї в новій ситуації, що виникає при вступі дитини до школи.

6 квітня в Доманівському ДНЗ № 2 «Сонечко» відбувся День відкритих дверей для батьків, педагогів дошкільногонавчального закладу та вчителів початкових класів Доманівс ького РНВК «Доманівська ЗОШ І-ІІІст. №1- Центр дитячої та юнацької творчості».На даному заході були присутні вчителі майбутніх першокласників А.В.Скидан та Л.Г.Даніленко. До уваги присутніх вихователь старшої групи Марочканич Н.О.. та музичний керівник Степчук Т.М. провели комплексне заняття в старшій групі «Подорож до країни Грамоти». Вихованці показали добрі знання з математики, грамоти, розвитку мовлення, ознайомлення з навколишнім.

/Files/images/2016/dnz/domanvka_2/kviten/IMG_5032.JPG/Files/images/2016/dnz/domanvka_2/kviten/IMG_5045.JPG

Матінко моя єдина!

Щороку, коли сонце виходить на весняну орбіту, коли з вирію повертаються перші шпаки, і від подиху теплих вітрів зацвітають проліски, ми відзначаємо свято. Свято весни – 8 Березня.

З Днем 8 Березня
З святом ніжним, світлим
Мами наші любі,
Бабусі наші милі
Ми від усього серця
Вас вітаємо щиро!

З 02.03.2016 по 04.03.2016 року в Доманівському ДНЗ №2 «Сонечко» урочисто відбулися святкові ранки, присвячені Міжнародному жіночому дню8 Березня. Дошкільнята вітали всіх жінок зі святом. Кожна дитина мала можливість розкрити свої таланти і творчі здібності, привітати найдорожчих людей із святом.

Матінко моя єдина!
Ти ж для мене цілий світ!
І хоч я мала дитина,
Хоч мені лиш кілька літ,
Та тебе, матусю мила,
Я кохаю над життя
І бажаю: будь щаслива,
Наче квітка весняна.

/Files/images/2016/dnz/domanvka_2/berezen/IMG_4857.JPG/Files/images/2016/dnz/domanvka_2/berezen/P3030541.JPG /Files/images/2016/dnz/domanvka_2/berezen/IMG_4861.JPG

Мам вітають малюки

4 березня 2016 року в Богданівському ДНЗ №1 панувала радісна та святкова атмосфера – відбувся ранок, присвячений Міжнародному Жіночому дню – 8 Березня. Цей день наші вихованці присвятили найдорожчим і найріднішим людям: вони вітали своїх мам, бабусь, сестричок із весняним святом. Дітлахи красномовно декламували вірші, весело співали пісень та майстерно танцювали, приємно вражаючи своїх батьків надзвичайними талантами.

Своїми виступами діти дякували мамам, бабусям за любов, турботу та підтримку.

Приємним доповненням свята було вручення подарунків мамам та бабусям, які діти виготовили власноруч з допомогою вихователів.

Проведене свято вдалося на славу і принесло у душі малечі та їх батьків красу весни, ніжність квітів та сонячне тепло, незабутні дитячі враження, емоції та посмішки.

/Files/images/2016/dnz/bogdanvka/DSCF3127.JPG/Files/images/2016/dnz/bogdanvka/DSCF3144.JPG/Files/images/2016/dnz/bogdanvka/DSCF3311.JPG/Files/images/2016/dnz/bogdanvka/DSCN1540.JPG

Різдвяні розваги в Доманівському ДНЗ №2

У Доманівський дошкільний навчальний заклад №2 завітало одне з найвеличніших свят - Різдво Христове. Це день народження Сина Божого – нашого Спасителя Ісуса Христа. Його народження було великим дивом. Для українського народу святкувати це свято стало гарною традицією.

Ось і наші вихованці долучилися до святкування. 15 січня 2016 року було проведено Різдвяні розваги для дітей.

Діти разом з вихователями співали колядки, щедрівки, водили хороводи.

Піднесені, веселі і щасливі діти вітали один одного з цим великим святом.

Завітали до малят колядники (школярі РНВК №1) і гості із казок: Коза, Дід Мороз, Чортик, Господар з Господинею…

Прийшов привітати наших вихованців із святом постійний спонсор Курінський О.В., який поздоровив усіх з Різдвом Христовим та пригостив дітей солодощами.

Колектив Доманівського ДНЗ №2, діти та батьки виносять велику подяку спонсору

/Files/images/2016/dnz/domanvka_2/schen/DSCN3714.JPG/Files/images/2016/dnz/domanvka_2/schen/DSCN3682.JPG/Files/images/2016/dnz/domanvka_2/schen/DSCN3719.JPG

Новорічні свята в Доманівському дошкільному закладі №2

Протягом тижня в дошкільному закладі діти проводжали 2015-й та зустрічали Новий рік 2016.

Найбільш очікувані свята вдитячому садочку— новорічні. Доних ретельно, з радістю, усмішкою та піднесеним настроєм готуються дітлахи та дорослі. Прикрашають ялинку, роблять подарунки, вивчають нові пісні, вірші й таночки.

Протягом тижня вДоманівському дошкільному закладі №2 проходили новорічні ранки. Спочатку Новий рік завітав до найменших вихованців садочка.. Усі діти прийшли насвято врізноманітних костюмах. Та найбільше тут можна було побачити зайчиків, вовків і сніжинок.

Новорічна ялинка принесла дошкільнятам чудові сюрпризи, наякі вони з нетерпінням чекали. Тут лунали пісні та вірші. Діти водили хороводи й грали врізні ігри. Та найбільше радості малюкам принесли Дід Мороз і Снігуронька. Вони, звіснож, прийшли довихованців садочка нез пустими руками. Дітлахи розповідали Діду Морозу віршики та гралися з ним у різноманітніігри. Також насвято завітали і казкові герої. Зрештою, новорічний ранок перетворився насправжню казку, уякій взяли участь як діти, так і дорослі.

Насамкінець свята Дід Мороз вручив кожному малюку подарунок. Діти з радістю їх приймали та одразуж починали роздивлятися різнокольорові коробки з солодощами, які їм щойно подарували. Азавершилося свято під спалахи фотокамер. Дорослі поспішали сфотографувати дітлахів утаких чудових новорічних костюмах біля ялинки та з Дідом Морозом. Тож, свято, напевне, запам’ятається і малюкам, і дорослим.

/Files/images/2015/dnz/domanivka_2/3112/IMG_4752.JPG/Files/images/2015/dnz/domanivka_2/3112/2.png

Тематичні заняття і розвага до дня Святого Миколая в Доманівському ДНЗ№2

Морозна нічка візерунки

На вікнах старанно пряде.

Йде Миколай, несе дарунки

І в кожну хату він зайде.

Діти дуже люблять зимові свята! Вони з нетерпінням чекають їх настання, щоб зануритися в атмосферу чарівництва, радості і веселощів, а потім знайти під ялинкою довгоочікуваний подарунок. Відкриває новорічні свята –День Святого Миколая.

18 грудня в Доманівському ДНЗ№2 пройшли тематичні заняття і розвага до дня Святого Миколая.

Під час тематичних занять та розваги вихователі та музичний керівник розглядали з дітьми ілюстрації, читали дітям казки та легенди про Святого Миколая, вірші, співали пісні, грали в українські народні ігри. До дітей приходили різні герої:Ангели, Святий Миколай, тощо.

Закінчилося свято сюрпризом для дітей ,Святий Миколай приніс подарунки – шоколадні цукерки. Задоволенню дітей не було меж.

/Files/images/2015/dnz/domanivka_2/PC180407.JPG/Files/images/2015/dnz/domanivka_2/PC180430.JPG

День святого Миколая в Маринівському ДНЗ №2

18.12.2015 р. о 10.00 в Маринівському ДНЗ №2 (Завідуюча- Паламарчук Валентина Борисівна,вихователь - Матківська Анна Мар’янівна) учні Маринівської ЗОШ І-ІІІ ступенів на чолі з класним керівником Матківським Мар’яном Миколайовичем, педагогом –організатором Торговською Галиною Михайлівною, бібліотекарем Матківською Світланою Богданівною провели свято «Ой хто, хто Миколая любить». На святі присутні були Ангели, Зірочки, Ябеда. Потім до дітей завітав Святий Миколай. Він пробачив Ябеду за його недобрі справи та роздав подарунки дітям. Святий Миколай водив хоровод з дітками. Він пообіцяв завітати до них у наступному році. Всім присутнім дуже сподобався цей захід.

/Files/images/2015/dnz/marin_2/PA191418.JPG/Files/images/2015/dnz/marin_2/PA191430.JPG/Files/images/2015/dnz/marin_2/PA191435.JPG/Files/images/2015/dnz/marin_2/PA191454.JPG/Files/images/2015/dnz/marin_2/PA191468.JPG

Cпівпраця з родиною

03 грудня 2015 року в Доманівському ДНЗ №3 відбулося незабутнє для дітей свято – показ української казки «Як лисичка братця вовка обдурила», а підготували її батьки вихованців І молодшої групи (вихователі Є.В.Сідей та О.В. Трофименко, музичний керівник Н.Я.Трощенко). На високому артистичному рівні ролі героїв казки виконали батьки дітей Данчишака Єгора, Паламарчука Арсена, Стояновського Кирила, Журинського Дмитра, Зажерило Марини, Наградського Ярослава.

Діти з великим захопленням переглянули казку та оплесками вітали казкових героїв

/Files/images/2015/dnz/domanvka_3/0312/00095.png/Files/images/2015/dnz/domanvka_3/0312/00102.png/Files/images/2015/dnz/domanvka_3/0312/0026.png/Files/images/2015/dnz/domanvka_3/0312/0111.png

Cпортивне свято "Ігри патріотів"в Доманівському ДНЗ №3

​13.10.2015 року в Доманівському ДНЗ №3 було проведенно спортивне свято "Ігри патріотів", яке проводилось з дітьми старшої групи "Бджілка" та приймали участь діти середньої та 2 молодшої групи. Метою було не тільки розвивати в дітях сміливість, спритність, вольові якості, виявлення здібностей дітей до патріотичних ігор, а й збагачення знань дітей про козаків, уявлення дітей про минуле та сучасне життя народу України.

/Files/images/2015/dnz/domanvka_3/1310/SDC19726.JPG/Files/images/2015/dnz/domanvka_3/1310/SDC19777.JPG/Files/images/2015/dnz/domanvka_3/1310/SDC19799.JPG/Files/images/2015/dnz/domanvka_3/1310/SDC19811.JPG

День здоров’я в Доманівському ДНЗ №3

Щомісячно в Доманівському дошкільному навчального закладі №3 проводиться День здоров'я, метою якого є пропаганда здорового способу життя серед вихованців. Одним із першочергових завдань цього заходу є зміцнення і збереження здоров'я дітей

27 жовтня 2015 року всі вікові групи дошкільного навчального закладу взяли активну участь у вищезазначеному заході. Протягом дня проводились ранкова та коригуючи гімнастика, рухливі ігри, змагання, естафети, бесіди з дітьми по валеології.

Малята із задоволенням виконували вправи на повітрі, адже – це не тільки цікаво, але і корисно для їх здоров’я.

/Files/images/2015/dnz/domanvka_3/2910/SDC11584.JPG/Files/images/2015/dnz/domanvka_3/2910/SDC11588.JPG/Files/images/2015/dnz/domanvka_3/2910/SDC11590.JPG/Files/images/2015/dnz/domanvka_3/2910/SDC11594.JPG/Files/images/2015/dnz/domanvka_3/2910/SDC11598.JPG

Музичне свято «Хай в серці кожної дитини, живе любов до України» в ДоманівськомуДНЗ №2

22.10.2015 року в ДоманівськомуДНЗ №2 «Сонечко»відбулося музичне свято патріотичного напрямку для старших груп«Хай в серці кожної дитини, живе любов до України»на якому вихованці дитячого закладу познайомили гостей з фольклорною спадщиною України, з її культурним минулим, демонстрували національну свідомість та патріотизм через залучення до джерел української пісні. Маленькі патріоти залюбки водили народні хороводи, грали в ігри, танцювали, демонстрували національні костюми.До участі у святі були залучені педагоги закладу та батьки вихованців. Запрошені гості відмітили талановитість, естетичний смак, комунікативні якості дітей та педагогів закладу. «Всім серцем любіть Україну свою — і вічні ми будемо з нею! »

/Files/images/2015/dnz/domanivka_2/2310/1.png/Files/images/2015/dnz/domanivka_2/2310/2.png

Зустріч з воїном АТО (15 вересня 2015 року)

У рамках проведення доброчинної акції «Добро починається з тебе» вихованці групи «Сонечко» разом з вихователями та батьками запросили до дитячого садка батька нашого вихованця Валерія Зозулі, воїна АТО Руслана Анатолійовича Зозулю. На згадку про зустріч дошкільнята підготували Руслану Анатолійовичу невеличкий концерт, вручили вітальні листівки зі словами вдячності та підтримки, подарунки та дитячі малюнки.

…спішіть добро творити,

Щоб нам не згинути у морі зла.

Щоб кожен міг серед краси прожити

У царстві справедливості й добра.

/Files/images/2015/shkoli/novooleksandrvskiy_nvk/2010/АТО.png

«Козацькому роду – нема переводу»

/Files/images/2015/shkoli/novooleksandrvskiy_nvk/2010/1.png

13 жовтня 2015р. у Новоолександрівськомунавчально-виховному комплексі групі "Сонечко" весело та з піднесенням відбулося свято – посвята в козачата - «Козацькому роду – нема переводу». Головними героями, звичайно ж, були вихованці групи «Сонечко».

Дошкільнята змагалися у спортивних естафетах, розповідали вірші про козаків та їхні славні подвиги. Вихованці танцювали танок, також виконали чарівну пісню.

Усі учасники патріотичного дійства продемонстрували силу, спритність, мужність та козацький дух - і отримали позитивний заряд енергії, емоційне піднесення.

Такі свята – змагання виховують у дошкільників глибоке почуття патріотизму та національної гідності, найкращі якості захисника Батьківщини, що так важливо у наш час. Ми впевнені, що наші вихованці виростуть справжніми патріотами України.

Підготували та провели свято вихователі дошкільної групи "Сонечко" Сербул О.А.,Хомин О.П.

Вихователь групи «Сонечко» Сербул О.А.

/Files/images/2015/shkoli/novooleksandrvskiy_nvk/2010/2.png/Files/images/2015/shkoli/novooleksandrvskiy_nvk/2010/3.png/Files/images/2015/shkoli/novooleksandrvskiy_nvk/2010/4.png

Юні козачата

5 жовтня 2015 року приміщення дошкільної групи Богданівського ДНЗ №1 заполонили веселий сміх та бурхливі емоції дошкільнят. Тут відбулися змагання юних козачат, а саме фізкультурно-музична розвага «Ми – козацького роду». Вихователі підготували цікаву змагально-ігрову програму, щоб надати можливість малятам виявити свою силу і спритність. Перемога тут була не головна, найголовнішою була дружба між маленькими козачатами.

На завершення козачата отримали оплески від глядачів. «Козацькі розваги» не тільки подарували малятам чудовий настрій, радість від перших перемог, а й познайомили їх зі славними традиціями українського козацтва, також допомогли у вихованні справжніх патріотів нашої України.

/Files/images/2015/dnz/bogdanvka/DSCN1461.JPG/Files/images/2015/dnz/bogdanvka/DSCN1463.JPG/Files/images/2015/dnz/bogdanvka/DSCN1465.JPG/Files/images/2015/dnz/bogdanvka/DSCN1473.JPG/Files/images/2015/dnz/bogdanvka/DSCN1480.JPG

День туризму

25 вересня 2015 року в Доманівському ДНЗ №3 "Дзвіночок" відбувалося святкування Дня туризму, в якому безпосередню участь брали вихованці ІІ молодшої, середньої та старшої груп. Діти із задоволенням чекали цього свята та брали активну участь у його підготовці. Туризм приваблює дітей не тільки пізнавальною діяльністю, він – безцінний засіб фізичного виховання й активного відпочинку на природі. У туристських походах діти загартовують свій організм, зміцнюють здоров`я, розвивають витривалість, силу та здобувають уміння орієнтування на місцевості. Особливі умови туристської діяльності сприяють вихованню моральних якостей особистості дитини: взаємопідтримці, взаємодопомоги та дисципліни.

В плані заходу передбачалося проведення конкурсів «Швидше передай м’яч», «Переправа», естафет «Паутина», «Туристичний намет», «Пора обідати». Вихователі Стухляк Н.Л., Стеблінова Л.Д., Трофименко О.В., Гаврильчак Т.В., Наградська І.К., Бондаренко Л.Л. з дітьми провели бесіду «Вогонь друг туриста».

/Files/images/2015/dnz/domanvka_3/SDC19557.JPG/Files/images/2015/dnz/domanvka_3/SDC19587.JPG/Files/images/2015/dnz/domanvka_3/SDC19610.JPG/Files/images/2015/dnz/domanvka_3/SDC19633.JPG/Files/images/2015/dnz/domanvka_3/Tur_01.png/Files/images/2015/dnz/domanvka_3/Tur_3.png/Files/images/2015/dnz/domanvka_3/Tur_3.png

Засідання методоб’єднання старших медичних сестер дошкільних закладів району

На базі Кузнецівського ДНЗ 24 вересня 2015 р.відбулося засідання методичного об"єднання старших медичних сестер дошкільних навчальних закладів району. Керівник методичного об’єднання І.Г.Завідняк висвітлила питання «Гострі кишкові інфекції у наш час», презентувала пам’ятки для батьків: «Профілактика гострих кишкових інфекцій», «Особиста гігієна дитини». Старша медична сестра Доманівського ДНЗ №3 Л.В.Удич розкрила основні аспекти попередження сколіозу у дітей, а саме звернула увагу на види і причини сколіозу; ознаки, симптоми, лікування та ступені сколіозу.

Завідувач закладом О.С.Солощук провела презентацію закладу. Учасники засідання мали нагоду ознайомитись з досвідом роботи закладу "Барвінок" та обговорити питання санітарно-просвітницької роботи з різними категоріями працівників дошкільного навчального закладу і батьківською громадськістю з даних проблем.

Вихованці закладу вітали гостей піснями і танцями.

У роботі методичного об’єднання взяли участь медичні працівники ДНЗ району.

/Files/images/2015/dnz/kuznetsove/IMG_0167.JPG

/Files/images/2015/dnz/kuznetsove/IMG_0157.JPG/Files/images/2015/dnz/kuznetsove/IMG_0161.JPG

ОЛІМПІЙСЬКИЙ тиждень в Доманівському ДНЗ №2 «Сонечко»

Здоров'я – основа усього на світі.

Здоровими бути бажають всі діти.

А щоб рости і гартуватись,

Треба спортом всім займатись.

Фізичне виховання є одним з найважливіших напрямків дошкільної освіти. Воно спрямовується на збереження і зміцнення здоров'я дошкільників, гармонійний розвиток усіх її фізіологічних систем, своєчасне формування у них життєво важливих рухових умінь і навичок, виховання стійкого інтересу до рухової активності, вироблення звички до здорового способу життя. У системі заходів, спрямованих на зміцнення здоров'я, загартування, покращення фізичного розвитку та виховання у дітей прагнення бути сильними, спритними, витривалими важливе місце належить проведенню олімпійських тижнів. В ДНЗ «Сонечко» з 7 по 11 вересня пройшов тиждень Олімпійських ігор. Олімпійські ігри – це змагання в силі, витривалості та вправності. На протязі тижня кожний день діти змагались: у бігу на 10 метрів, стрибках у довжину, метанні тенісного м’ячика на дальність, міряли силу. Девіз учасників змагань: - Бути здоровим – висока мета, Кожного хто у садочку зроста. Бути здоровим, красивим і дужим, Розумним, активним і чуйним до друзів. Завершився олімпійський тиждень веселим святом.Їх підтримати прийшли батьки та друзі, які також брали активну участь у змаганнях та грались разом з дітьми.

/Files/images/2015/dnz/domanivka_2/1.png

Олімпійський тиждень

В рамках проведення Олімпійського тижня в Сухобалківському ДНЗ проведена спортивна розвага «Свято для всієї родини». Учасники випробовували свої сили, рухові здібності, спритність, швидкість і витривалість в естафетах та вікторинах. На змаганнях були присутні педагоги закладу та батьки вихованців.

/Files/images/2015/dnz/suha_balka/olmpyskiy_tijden/IMG_20150909_094719.jpg/Files/images/2015/dnz/suha_balka/olmpyskiy_tijden/IMG_20150909_094834.jpg/Files/images/2015/dnz/suha_balka/olmpyskiy_tijden/IMG_20150909_095743.jpg/Files/images/2015/dnz/suha_balka/olmpyskiy_tijden/IMG_20150909_102020.jpg

Відкриті заняття Мостівського ДНЗ

В Мостівському ДНЗ 01.09.2015р. були проведені відкриті заняття «Моя Україна» в середній групі «Ромашки»(вихователь Н.І.Петренко) та «Хто вміє віночок вити, той уміє життя любити» в старшій групі «Краплинки» (вихователь І.О.Бірюкова). Діти пригадали національні символи, вірші про Україну, складали із квітів віночки та затанцювали український таночок.

/Files/images/2015/dnz/mostvskiy_dnz/Фото0729.jpg /Files/images/2015/dnz/mostvskiy_dnz/Фото0727.jpg/Files/images/2015/dnz/mostvskiy_dnz/Фото0729.jpg /Files/images/2015/dnz/mostvskiy_dnz/Фото0737.jpg/Files/images/2015/dnz/mostvskiy_dnz/Фото0738.jpg/Files/images/2015/dnz/mostvskiy_dnz/Фото0739.jpg/Files/images/2015/dnz/mostvskiy_dnz/Фото0740.jpg/Files/images/2015/dnz/mostvskiy_dnz/Фото0741.jpg/Files/images/2015/dnz/mostvskiy_dnz/Фото0743.jpg

Прощання з дитячим садком

3 червня 2015 року о 10.00 годині ранку в Будинку культури відбулося свято «Прощання з дитячим садком». Присутніми були батьки, працівники дитячого садка, учні та вчителі Мостівського ДНЗ.

Випускники вразили присутніх запальними танцями («Танок з іграшками»; «Танок з портфеликами»; «Прощальний вальс»; «Танок зі стрічками»), мелодійними піснями та чудовими віршами. Танок - подарунок для випускників «Я поки що не зірка» виконали вихованці середньої групи «Капітошка».

Цікавою і захопливою була подорож дошкільнят в країну Знань. Діти зустрілися з королевою Знань, Двійкою, Дванадцяткою та королевою Музики. Разом з королевою Музики діти заспівали чудову пісню «Щасливі діти».

Привітали випускників Тесліна Надія Романівна, заступник директора з виховної роботи, та Матяж Наталія Григорівна, заступник директора з дошкільної роботи. Під урочисту музику Наталія Григорівна вручила дітям дипломи про закінчення дитячого садка та портфоліо майбутнім першокласникам.

Звернулася до вихованців і їх вихователь Музика Анна Олександрівна та висловила подяку батькам за підтримку, взаєморозуміння та за активну участь у житті групи «Пізнайко».

Батьки висловили подяку за чудове свято музичному керівнику – Кривов’язенко Крістіні Володимирівні, вихователю – Музикі
Анні Олександрівні та помічнику вихователя – Синовець Ользі Владиславівні.

/Files/images/_____rayonniy_semnar_uchitelv_____________svtovo_lteraturi/image_(6).JPG /Files/images/_____rayonniy_semnar_uchitelv_____________svtovo_lteraturi/image_(8).JPG /Files/images/_____rayonniy_semnar_uchitelv_____________svtovo_lteraturi/image_(7).JPG

До уваги керівників ДНЗ!

Міністерством освіти і науки України видано наказ від 20.04.2015 р. "Про затвердження гранично допустимого навчального навантаження на дитину у дошкільних навчальних закладах різних типів та форм влвсності".

З текстом наказу можна ознайомитись у вкладенні в кінці сторінки.

Прощавай, дитячий садок!

От і настав той день , якого чекали ми всі – і дорослі і діти. 22 травня 2015 року Сухобалківський дитячий садок провів до школи своїх випускників.

Зібрались дружньо ми на свято,

Сьогодні це в останній раз,

Щоб вам удачі побажати

І провести у перший клас.

Багато доброго, нового

Життя відкриє ще для вас.

Як перша сходинка до нього

Для всіх вас буде перший клас.

Весь дитсадочок вам бажає

Доріг щасливих і дзвінких.

І школа радо привітає

Першокласників таких!.

З словами привітання до випускників звернулася сільський голова Н.В.Бабанська

Відкрите заняття «Україна - моя Батьківщина»

19 травня 2015 року в Богданівському ДНЗ №1 вихователь старшої групи Шеремет Зінаїда Миколаївна провела відкрите інтегроване заняття «Україна - моя Батьківщина».

Уході заняття діти закріпили знання про державні символи, гори, ріки та моря України, ознайомилися з історією виникнення міста Києва.

Вінок із квітів – це один з українських національних символів-оберегів. Вихователь розповіла про значення квітів та стрічок у вінку. До вподоби припала дітям гра з віночком та відтворення його за допомогою оберненого трафарету на папері.

До побачення, дитячий садок!!!

Ну ось і все, настав той час,

Якого всі чекали.

Зібрались тут випускники

В святково вбраній залі.

Щороку в теплі травневі дні у кожному дошкільному навчальному закладі відбувається традиційне, по-особливому хвилююче свято – Випускний бал. Найстарші вихованці дитячого садка – уже не малята. Вони багато чого навчилися, з нетерпінням чекають, коли підуть до школи, мріють про те, ким стануть у майбутньому. Зібралися батьки та гості заради урочистої події – вітати цьогорічних випускників Зеленоярського ДНЗ і благословляти їх на подальший щасливий життєвий шлях. Сьогодні це перший випускний у їхньому житті. Красиве свято, але одночасно і сумне, адже дітки починають прощатися з дитинством.

Завідувач закладом І.В.Остапенко вручила перші дипломи в їхньому житті та подякувала батькам за співпрацю і розуміння, адже саме батьки завжди намагаються підтримати заклад у вирішенні проблем. І завдяки їм садочок набув такого сучасного вигляду. Умови, створені в закладі, дають можливість повноцінно розвиватись дітям.

З вітальним словом та щирими побажаннями до випускників, звернулася присутня на святі начальник відділу освіти Доманівської райдержадміністрації Святченко І.К.

/Files/images/zeleniy_yar/IMG_2626.JPG /Files/images/zeleniy_yar/IMG_2569.JPG

Вшанування подвигу полеглих у війні

07.05.2015р. напередодні свята Перемоги в Богданівському ДНЗ №1 вихователями вікових груп проведені заняття на тему: «Дякуємо за Перемогу!». Педагоги познайомили дітей з подіями Другої Світової війни, розповіли про героїчний подвиг народу в боротьбі з ворогом, виховуючи дбайливе ставлення до народної пам’яті, любов до захисників Вітчизни. Діти закладу здійснили екскурсію до пам’ятника загиблим воїнам, який знаходиться неподалік від дитячого садка.

/Files/images/vshanuvannya_podvigu_/DSCF1014.jpg/Files/images/vshanuvannya_podvigu_/DSCF1433.jpg/Files/images/vshanuvannya_podvigu_/DSCF1436.jpg/Files/images/vshanuvannya_podvigu_/DSCF3697.jpg/Files/images/vshanuvannya_podvigu_/DSCF1439.jpg


Наступність в роботі

06 травня 2015 року в Доманівському ДНЗ №2 проведено відкритті заняття в старшій групі «Разом з казкою» (вихователь Коломієць Л.А.) та логопедичній «На пошуки веселих чоловічків» (вихователь Гузенко І.Д.). Вихованці обох груп показали свої знання з розвитку мовлення, грамоти, уміння виконувати звуковий аналіз дво-трискладових слів, ділити слова на склади; вміння лічити кількісною лічбою, називати сусідні цифри; розв’язувати прості арифметичні задачі; використовувати набуті знання в повсякденному житті.

Гостями заходу були вчителі початкових класів Доманівського РНВК Станіславчук В.А. та Каліновська О.В., методист районного методичного кабінету Могилевська Н.П.

/Files/images/nastupnst_v_robot_2/DSCN2957_thumb.jpg/Files/images/nastupnst_v_robot_2/DSCN2966_thumb.jpg/Files/images/nastupnst_v_robot_2/DSCN2972_thumb.jpg/Files/images/nastupnst_v_robot_2/DSCN2977_thumb.jpg/Files/images/nastupnst_v_robot_2/DSCN2978_thumb.jpg/Files/images/nastupnst_v_robot_2/DSCN2984_thumb.jpg


Пейзаж квітучого саду

28 квітня у Богданівському ДНЗ №1 вихователь молодшої групи Зажерило Анна Василівна провела відкрите інтегроване заняття «Знайомство з пейзажем. Квітучий сад».

У ході заняття педагог закріпила знання дітей про зміни в природі навесні, показала зв’язок між цвітінням фруктових дерев і дозріванням їхніх плодів. Застосовуючи різні методики малювання, а саме - малювання пензликом, пальчиками, квачиком, штампуванням – малята створили колективну роботу «Пейзаж квітучого саду» , яка розкрила бережне ставлення малят до рослин.

На занятті були присутні батьки, вихователі дошкільного закладу. Захід проведений на належному методичному рівні.

/Files/images/peyzaj_kvtuchogo_sadu/DSCF1376.JPG/Files/images/peyzaj_kvtuchogo_sadu/DSCF1367.JPG/Files/images/peyzaj_kvtuchogo_sadu/DSCF1404.JPG/Files/images/peyzaj_kvtuchogo_sadu/DSCF1379.JPG/Files/images/peyzaj_kvtuchogo_sadu/DSCF1349.JPG


Організація роботи в дошкільних навчальних закладах у літній період

29 квітня 2015 року відповідно до річного плану роботи районного методичного кабінету на базі Мостівського ДНЗ відбулося чергове засідання районного методичного об’єднання старших медичних сестер дошкільних навчальних закладів району з проблеми «Організація роботи в дошкільних навчальних закладах у літній період». Гості переглянули заняття в середній групі (вихователь Петренко Н.І.) «Промінчики твого здоров’я». Присутні обговорили питання:

- дотримання санітарно-епідеміологічних вимог;

- виховання гігієнічних навичок у дітей.

До уваги присутніх завідувач закладом Невмержицька О.В. продемонструвала презентацію з досвіду роботи педагогічного колективу з фізичного виховання дітей «Ростемо здоровими». В заході взяли участь 7 медсестер ДНЗ.

/Files/images/organzatsya_roboti_v_doshklnih_/SAM_7899.JPG/Files/images/organzatsya_roboti_v_doshklnih_/SAM_7897.JPG/Files/images/organzatsya_roboti_v_doshklnih_/SAM_7889.JPG/Files/images/organzatsya_roboti_v_doshklnih_/SAM_7881.JPG


Патріотичне виховання засобами інтегрованої освітньої діяльності

24 квітня 2015 року на базі Мостівського ДНЗ відбулося спільне засідання методичного об’єднання вихователів Мостівського , Лідіївського, Сухобалківського ДНЗ та Мостівського НВК з проблеми «Патріотичне виховання засобами інтегрованої освітньої діяльності». Гості переглянули інтегроване заняття в старшій групі «Український віночок» (вихователь Затірка Ю.О.). До уваги вихователів була облаштована виставка колективних робіт дітей та батьків «Наші обереги». Всього в заході взяло участь 12 вихователів.

/Files/images/patrotichne_vihovannya_zasobami_ntegrovano_osvtno_dyalnost/P4240152.JPG/Files/images/patrotichne_vihovannya_zasobami_ntegrovano_osvtno_dyalnost/P4240140.JPG/Files/images/patrotichne_vihovannya_zasobami_ntegrovano_osvtno_dyalnost/P4240114.JPG/Files/images/patrotichne_vihovannya_zasobami_ntegrovano_osvtno_dyalnost/P4240109.JPG


Музика в житті дитини

22 квітня 2015 року на базі Доманівського дошкільного навчального закладу №2 відбулося засідання районного методичного об’єднання музичних керівників дошкільних навчальних закладів за темою: «Музика в житті дитини».

В ході роботи методичного об’єднання гості переглянули музичну розвагу «Казка про допитливого їжачка» (середня група, вихователь Марочканич Н.А.), концертну програму «Сонечко – наш дитсадок».

До уваги присутніх музичний керівник закладу Степчук Т.М. продемонструвала презентацію своєї роботи з музично-естетичного розвитку дітей.

В роботі заходу взяли участь методист районного методичного кабінету Н.П.Могилевська, 6 музичних керівників дошкільних навчальних закладів та НВК, завідувач та вихователь - методист закладу.

/Files/images/muzika_v_jitt_ditini/DSCN2921.JPG/Files/images/muzika_v_jitt_ditini/DSCN2911.JPG/Files/images/muzika_v_jitt_ditini/DSCN2905.JPG/Files/images/muzika_v_jitt_ditini/DSCN2901.JPG/Files/images/muzika_v_jitt_ditini/DSCN2893.JPG/Files/images/muzika_v_jitt_ditini/DSCN2885.JPG/Files/images/muzika_v_jitt_ditini/DSCN2881.JPG/Files/images/muzika_v_jitt_ditini/DSCN2870.JPG/Files/images/muzika_v_jitt_ditini/DSCN2867.JPG


Юні таланти

17 квітня 2015 року вихованці Прибузького ДНЗ №1 взяли участь у благодійному концерті, який проводився за ініціативи громадської спілки «Лілея», батьків, педагогічного та учнівського колективів Прибузької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Доманівської районної ради в Будинку культури с.Прибужжя.

/Files/images/yun_talanti/1429614234957_1.jpg/Files/images/yun_talanti/1429614234957_10.jpg/Files/images/yun_talanti/1429614234957_7.jpg


У дитини є права.

Малюк, ледь з’явившись на світ, стає повноправним членом суспільства.

І нехай у нього ще немає навіть імені і він не вміє розмовляти, головним своїм правом він вже наділений повною мірою – правом на життя.

24 квітня в Доманівському ДНЗ №2 пройшли- відкрите заняття та розвага з правового виховання дошкільнят. Запрошені гості з юстиції –Войтович Т.В., Ніколюк М.В. Дитина – це маленький громадянин країни, який наділений певними правами, про що дорослі не завжди пам’ятають і знають. Існує ряд документів, які декларують ці положення. Про їх зміст варто знати дітям ще до вступу в навчальний заклад. Це дозволить їм у складних ситуаціях відстояти свою позицію і довести правоту. Важливим завданням дорослих: батьків, педагогів є використання власних знань у правовому вихованні дошкільнят. З ранніх років діти повинні засвоїти той незаперечний факт, що в суспільстві вони наділені не тільки правами, а й обов’язками.

/Files/images/u_ditini__prava/DSCN2828.JPG/Files/images/u_ditini__prava/DSCN2838.JPG/Files/images/u_ditini__prava/DSCN2846.JPG


Тематичний тиждень "Великодні дзвони"

В Доманівському дошкільному навчальному закладі №3 на передодні Великодніх свят проходив тематичний тиждень "Великодні дзвони". Протягом тижня педагоги провели цикл інтегрованих занятть з народознавства: «Не я б’ю – верба б’є. За тиждень – Великдень» (старша група, вихователі Сідей Є.В. та Трофименко О.В), «Благословення Великодніх пасок» (друга молодша група, вихователі Гаврильчак Т.В. та Трофименко О.В.)

/Files/images/tematichniy_tijden_velikodn_dzvoni/SDC18856.JPG/Files/images/tematichniy_tijden_velikodn_dzvoni/SDC18846.JPG/Files/images/tematichniy_tijden_velikodn_dzvoni/SDC18255.JPGд.jpg


Наступність в роботі

Реалізація принципу безперервності освіти починається із забезпечення наступності між першими її сходинками - дошкільною і початковою ланками. Забезпечення наступності та взаємодії між дошкільною та початковою освітою утворює простір для реалізації в педагогічному процесі дошкільного навчального закладу і початкової школи єдиної, динамічної та перспективної системи, спрямованої на розвиток, виховання і навчання старших дошкільників і молодших школярів.

У Кузнецівському ДНЗ «Барвінок» 16.04.15 було проведено відкрите інтегроване заняття з розвитку зв’язного мовлення з елементами грамоти та малювання. Нашими гостями були вчителі початкових класів Кузнецівської ЗОШ І-ІІІст. Фокша Еріка Євгенівна та Кожуленка Віра Олександрівна. В ході заняття діти показали свої знання про рідний край. Достатній рівень знань з грамоти, продемонстрували вміння підтримувати діалог за темою.

/Files/images/nastupnst_v_robot/P1030188.JPG/Files/images/nastupnst_v_robot/P1030190.JPG/Files/images/nastupnst_v_robot/P1030192.JPG/Files/images/nastupnst_v_robot/P1030193.JPG


Тато, мама, я – спортивна сім’я

«Батьки і діти, діти і батьки – одвічне коло, що хвилює всі віки». В Мостівському ДНЗ педагогічний колектив велику увагу приділяє співпраці з родинами вихованців. В нашому дошкільному закладі використовуються різні форми роботи з батьками, серед них проведення спільних свят. У березні 2015 року для вихованців старшої групи «Краплинка», вихователь Бірюкова І.О. , спільно з батьками провели спортивну розвагу «Тато, мама, я – спортивна сім’я». Малюки разом з батьками позмагалися у силі. Всього у заході взяло участь 18 батьків.

/Files/images/tato_mama_ya__sportivna_smya/4.1.JPG/Files/images/tato_mama_ya__sportivna_smya/4.2.JPG/Files/images/tato_mama_ya__sportivna_smya/4.3.JPG


Проведені спортивні розваги

В Мостівському ДНЗ в рамках проведення обов’язкових фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів в ясельній групі «Сонечко»,вихователь Затірка Ю.О. були проведені спортивні розваги «Льотчики» та «Вправні курчата», в ході яких дітей навчали бігати врозтіч, не наштовхуючись одне на одного; розвивали увагу та вміння починати рухи за сигналом. Діти виявили свою спритність та кмітливість, ховаючись від кішки.

/Files/images/proveden_sportivn__rozvagi__/11.1.JPG/Files/images/proveden_sportivn__rozvagi__/11.2.JPG


Проведено цикл відкритих занять

В Мостівському ДНЗ 02 та 03 квітня 2015 року вихователем середньої групи «Ромашки» Петренко Н.І. та старшої групи «Краплинки» Бірюковою І.О. було проведено цикл відкритих занять «Моя Україна»: «Український рущничок», «Український віночок». В ході занять вихователі поглибили знання дітей про державні символи та обереги України, про український рушник та орнаменти,якими прикрашені рушнички.

/Files/images/provedeno_tsikl_vdkritih_zanyat_/2.1.JPG/Files/images/provedeno_tsikl_vdkritih_zanyat_/2.2.JPG/Files/images/provedeno_tsikl_vdkritih_zanyat_/7.1.JPG/Files/images/provedeno_tsikl_vdkritih_zanyat_/7.2.jpg/Files/images/provedeno_tsikl_vdkritih_zanyat_/7.3.jpg /Files/images/provedeno_tsikl_vdkritih_zanyat_/8.1.JPG/Files/images/provedeno_tsikl_vdkritih_zanyat_/8.3.JPG/Files/images/provedeno_tsikl_vdkritih_zanyat_/8.2.JPG


Повноцінний фізичний розвиток та здоров’я дитини - основа формування особистості.

Вагомий вплив на зміцнення здоров’я здійснюють фізичні навантаження: ранкова гімнастика, фізкультурні заняття, рухливі ігри, спортивні розваги. Такі заходи систематично проводяться в Мостівському дошкільному закладі, використовуються різноманітні форми роботи з дітьми. Так, цікаво та насичено у березні 2015 року була проведена спортивна розвага в середній групі «Ромашки», вихователь Петренко Н.І «Ми – грайливі кошенята».

В програму спортивної розваги увійшли різноманітні ігри та вправи. Це і весела розминка в формі загальнорозвиваючих вправ з предметами (м’ячі, обручі), ігри - естафети: "Хто швидше добіжить", "Стрибки на м’ячиках", "Тонелі", "Перетягування канату" та інші, рухливі ігри: "Підкинь вище", «Ми веселі дошкільнята».

Проведена робота по формуванню стійкого інтересу дітей до рухової активності дала позитивні наслідки: малята із задоволенням займаються фізичними вправами, беруть участь у різних змаганнях, спортивних конкурсах. Рухи дітей стали більш мотивованими, стійкими, діти навчились розуміти зв'язок між характером рухів та їхньою метою-виконувати певні завдання.

/Files/images/sportivn_rozvagi/6.1.JPG/Files/images/sportivn_rozvagi/6.2.JPG


Дитсадок має таланти

27 березня 2015 р. в Мостівському Будинку культури відбувся концерт для жителів села - « Дитсадок має таланти ». Концерт підготували діти середньої групи «Ромашки» Мостівського ДНЗ, вихователь Петренко Н.І. та помічник вихователя Сторчак О.В. Нікого не залишили байдужими гарні дитячі таночки. Про це свідчать довготривалі оплески та подарунки дітям від С.Г.Пастушенко , сільської голови. Ми дуже гордимося нашими талановитими дітками.

/Files/images/ditsadok_ma_talanti/А_ти_меня_любыш__5.4.JPG/Files/images/ditsadok_ma_talanti/Бабушки_-_старушки5.6.JPG/Files/images/ditsadok_ma_talanti/Бджылки5.5.JPG/Files/images/ditsadok_ma_talanti/Лял_ки_5.3.JPG/Files/images/ditsadok_ma_talanti/Мамина_каша_5.2.JPG/Files/images/ditsadok_ma_talanti/Миру_усым.5.9.JPG/Files/images/ditsadok_ma_talanti/Сорочка_мамина_5.1.JPG/Files/images/ditsadok_ma_talanti/Чайки_5.7.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 3246

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.