Про організацію

Доманівська районна організація Профспілки працівників освіти і науки України

Доманівська районна організація Профспілки працівників освіти і науки України об’єднує педагогічних працівників, адміністративно-господарський персонал закладів загальної середньої освіти, дошкільної та позашкільної освіти Доманівського району, Доманівської селищної ради, Мостівської та Прибузької сільських рад.

Станом на 01.01.2019 року на профспілковому обліку в районній організації Профспілки знаходиться майже 500 чоловік. Доманівська районна організація Профспілки налічує 28 первинних профспілкових організацій.

Профспілка постійно домагається підвищення рівня соціальних гарантій спілчан та соціального статусу педагогічних працівників шляхом законодавчого та нормативно-правового їх врегулювання.

Статутні цілі та завдання Доманівська районна організація Профспілки реалізує через механізми соціального партнерства.

Укладені та діють районні угоди між Доманівською районною організацією Профспілки та відділом освіти Доманівської райдержадміністрації; відділами освіти, молоді та спорту Мостівської та Прибузької сільських рад; Доманівською селищною радою та Мостівською сільською радою, колективні договори у кожному навчальному закладі.

Забезпечується захист прав спілчан на безпечні умови праці, вживаються заходи для надання працюючим соціальних гарантій відповідно до Закону України «Про охорону праці». За участю Профспілки розвивається оздоровча, культурно-масова, фізкультурно-спортивна робота.

Забезпечується структурне та організаційне зміцнення Профспілки.

Очолює Доманівську районну організацію Профспілки працівників освіти і науки України Чорна Оксана Михайлівна.

Заступник голови Доманівської районної організації Профспілки – Дунаєвська Галина Олександрівна.

56401, вул. Космонавтів, 7, смт Доманівка, Миколаївська область,

телефон: (05152)9-17-96, e-mail: choksana7@ukr.net

Кiлькiсть переглядiв: 1493

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.