Обласний фестиваль дитячої творчості «Art-mix 2020»

13 червня провели п’ятий обласний фестиваль дитячої творчості «Art-mix». Діти змагалися у двох номінаціях: «Вокальне мистецтво» і «Декоративно-прикладне мистецтво».

Організатором заходу став Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи.

Номінація «Вокальне мистецтво»

Номінацію «Вокальне мистецтво» представили майже 100 вокалістів із Новоодеського, Доманівського, Братського, Кривоозерського, Березнегуватського, Вознесенського, Первомайського, Єланецького, Арбузинського, Новобузького й Миколаївського районів; Баштанської, Ольшанської, Нечаянської, Доманівської, Березанської, Коблівської, Радсадівської, Бузької, Снігурівської, Горохівської, Дорошівської, Благодатненської, Казанківської, Галицинівської, Прибужанівської та Веселинівської ОТГ, а також із двох міст: Первомайська та Миколаєва.

Солісти та вокальні ансамблі виконували естрадні пісні, народні в сучасній оригінальній обробці,джаз, фолкрок, попрок, хіп-хоп тощо.

ПереможцямиГран-прі в номінації«Вокальне мистецтво»стали:

Вокальнастудія «Сузір’я» Кривоозерского районного будинкукультури;

Катерина Бабак – Баштанскийміськийбудиноккультури;

Оксана Коваль – Миколаївськийрайоннийбудиноккультури,

Владислава Скорик и СофіяСінельнікова – МиколаївськийміськийБудиноккультури «Молодіжний».

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»

У номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» за звання «найкращого» чи «найкращої» боролися 20 майстрів і майстринь із Братського, Арбузинського, Березнегуватського й Новобузького районів; Баштанської, Галицинівської, Казанківської, Веселинівської, Ольшанської, Прибужанівської ОТГ, Первомайська та Миколаєва.

Вони показали своєрідні майстер-класи, адже конкурсні роботи (чарівних диво-птахів) виготовляли на місці. Представили багато різних напрямів: живопис, джгутову техніку, вироби з ізолону, батик, гончарну кераміку, бісероплетіння, канзаші, пластилінографію, ліплення, декоративний розпис,витинанку, стимпанк, вишивку йписанкарство.

ПереможцямиГран-прі в номінації«Декоративно-прикладне мистецтво»стали:

ВикторіяЄвсєєва – народна студія «Роднічок» Братского району;

ДіанаГавьяк – любительскеоб'єднання декоративно-прикладного мистецтваГалицинівської ОТГ.

Сюрпризи та подарунки від організаторів

Цьогоріч на учасників чекало багато сюрпризів і подарунків: яскравий виступ народної студії естрадного вокалу «Лю-старс» Миколаївського міського палацу культури «Молодіжний», феєрверк, шоу мильних бульбашок, сувеніри, медалі, кубки, а також солодощі від спонсорів. Також кожен учасник отримав диплом Управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації.

Кiлькiсть переглядiв: 207

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.